Fullprint

Stwórz siebie na nowo

Metoda druku Full Print

DTG info

Nadruki na wszelkiego rodzaju odzieży

To już stan codzienny, im ciekawszy wzór czy temat przewodni tym osoba bardziej rzuca się w oczy. Na pewno często odwracał się spoglądając na fajny motyw na koszulce przechodnia. Nie każdy wie że jest to odzież wykonana metodą full print. Na czym ona polega? Na zadrukowaniu całej powierzchni ubrania wybranym przez nas motywem. Może to być jedna grafika, kolaż bądź zdjęcie. Bluzy fullprint męskie są najczęściej wykonywanymi projektami z przeróżnymi motywami od loga ulubionego klubu po grafikę z idolem z plakatów.

Bluza fullprint nadaje się na każdą okazję a to za sprawą motywu jaki wykorzystamy. Wystarczy odpowiedni pomysł np wzór garnituru i wuala możemy pokazać się w bardziej wytwornym towarzystwie. Co ciekawe fullprint to nie sam nadruk na gotowym ubraniu ale drukowana tkanina z której później szyje się odzież. Tak więc najpierw jest grafika, która zostaje naniesiona na tkaninę bawełnianą a później z tej tkaniny szyta jest np bluza metodą fullprint.

 W naszym portfolio znajdziesz najróżniejsze wzory i już zrealizowane projekty dzięki czemu będziesz mógł zaczerpnąć inspiracji do przygotowania swojego własnego projektu, który dla Ciebie wykonamy. Nie zwlekaj, odpalaj kreator i stwórz siebie na nowo z naszą pomocą.