Haft komputerowy

Stwórz swój własny projekt

Metoda haftu komputerowego

DTG info

Historia haftu komputerowego

Haft jest metodą bardzo starą bo sięga czasów starożytnych a zaczynał powstawać jako haft ręczny,  ale nie każdy wie, że została całkowicie zmechanizowana ok 1828 roku. Ten szlachetny i elegancki sposób znakowania odzieży cieszy się niemałą popularnością i wykorzystywane jest zarówno przez firmy jak i osoby indywidualne. Świetnie spełnia swoją funkcję nadając ubraniom niepowtarzalnego charakteru nieco innego niż nadruk innymi metodami.

Haft komputerowy ma niepowtarzalny styl, i często umieszcza się go w postaci loga firmy bądź naszywki. Proces jest bardzo prosty, od momentu dostarczenia przez klienta wzoru projektu graficy obrabiają go w programie aby spełniał warunku do haftowania na odzieży, po czym maszyna zabiera się do haftowania wielokolorowymi nićmi połączonymi z igłami dzięki czemu odwzorowywany jest każdy szczegół. Haft komputerowy w Warszawie cieszy się dużym powodzeniem. Firmy z tamtego rejonu często zamawiają produkty z wyhaftowanym logiem wykorzystywane w procesie reklamy. Od stolicy po haft komputerowy w Szczecinie niezmiennie jest zamawiany do pokazania firmy z elegancko i starannie wyhaftowanym znakiem rozpoznawczym.

Duże zamówienia

W przypadku zamówienia większej ilości sztuk produktów wykonanych metodą haftu komputerowego cennik ustalany może być indywidualnie z klientem a odbiór odbywa się na terenie całego kraju. w wirtualnych biurach naszej firmy. Warto zapoznać się z naszymi realizacjami i zaczerpnąć odrobiny inspiracji do swojego projektu.