Sitodruk

Zaprojektuj swoją markę

Nadruk metodą sitodrukową

DTG info

Nadruk na tekstyliach sitodrukiem

Jest jedną z metod druku cyfrowego szczególnie na odzieży, choć jego zastosowanie jest dużo szersze. Niemniej upodobał sobie tekstylia bawełniane ponieważ jest wytrzymały na ścieranie czy pranie przez co jest super trwałą formą prezentowania swojego oryginalnego stylu na ubraniach. Metoda ta polega na nałożenie siatki tkanej na formę drukowaną, a cała praca polega na przetłaczaniu farby przez matrycę. Farba wnika w strukturę tkaniny i trwale do niej przywiera.

Nadaje się zarówno jako nadruk reklamowy na odzież dla firm jak i osób prywatnych chcących zaprezentować swoją oryginalność i niepowtarzalny styl właśnie poprzez unikalne i wyjątkowe ciuchy.

Zalety sitodruku:

Szerokie zastosowanie – jest to bardzo uniwersalna metoda, ponieważ można ją wykorzystać na wielu rodzajach materiałów tj. tkaniny, bawełna, dzianiny, a także drewno czy tworzywa sztuczne

Trwałość – poprzez użycie specjalnych farb nadruk metodą sitodruku jest niebywale wytrzymały  i odporny na wilgoć czy pranie. Nie trzeba obawiać się, że zniszczymy nasz projekt po jednym noszeniu.

Barwy – poprzez zastosowanie dużego wyboru farb możemy uzyskać bardzo wyrazisty efekt. Kolory są żywe i nasycone przez co sam nadruk bardzo dobrze się prezentuje.

Niska cena – jest relatywnie tanią metodą druku odzieży na rynku. Jest atrakcyjna cenowo przy pojedynczych partiach jak i w przypadku hurtowego zamówienia